Apie mus

Šiandien mes skubame: bėgame, dirbame, mokomės… O kiek laiko skiriame kūrybai, saviraiškai, savęs pažinimui? Ir veikiausiai pamatuoti meno poveikį nėra taip lengva. Kartais jis greit pastebimas, o kartais galbūt jis ženkliai įtakos tolesnę vaiko raidą. Bet… „matuojama viskas, išskyrus tai, dėl ko verta gyventi“ (Kenedis, 1986).

Didžiausi šedevrai gimsta vaikystėje, vaizduotė tada pati lakiausia, o kūrybiškumui kartais nėra ribų. Tad iš to galima matyti, jog tai pats tinkamiausias laikas kurti: įgyvendinti svajones, vystyti idėjas, išbandyti įvairias technikas, ar tiesiog užsimiršti, pažaisti ir pailsėti kuriant.

Mes nesimokome: mes ieškome, kuriame, eksperimentuojame, o pagrindinis tikslas – nebijoti pradėti, nebijoti suklysti, o norintys labiau gilintis į meno pažinimą, visada čia ras galimybę. Kaskart stengiamės vaikams sukurti mažą stebuklą, todėl pamokose dažnai susipina dailė ir mokslas, eksperimentai, gamtos stebuklai…

Išbandome pačias įvairiausias technikas: tiek tradicines, tiek netradicines, o kartais sujungiame 2 tarpusavyje kasdienybėje nejungiamus dalykus.

Visa tai darome tam, kad vystytume vaizduotę, skatintume kūrybiškumą, lavintume smulkiąją motoriką, kad pajaustume, pažintume, išmoktume, išbandytume, paskatintume, ar tiesiog suteiktume gerą emociją.

Studija „Menų vaikai“ Naujojoje Vilnioje – tai galimybė kurti arčiau namų, su profesionalių specialistų komanda, kad neprarasti laiko ilgose kelionėse į miesto centrą. Tad užsukite – Jūs visada laukiami.

Menų vaikai