Dailė

Dailė

Dailės-kūrybiškumo pamokos

Apie meną kalbėti galima įvairiai. Dailė apima labai daug: tapyba, piešimas, skulptūra ir keramika, tekstilė, šriftas, grafika… kitos šiuolaikinės meno formos…  Kiekvieną mėnesį vaikus lydi vis kita tema apie menininkus, mus pačius,  Pasaulį, apie istoriškai svarbius laikmečius, socialinius, bei moralinius reiškinius, apie tai, kas svarbu ir įdomu. Vaikai čia ne tik mokosi,  bet ir pajunta terapinį dailės aspektą, ieško galimybių kaip išreikšti save, ar bendrauti meno pagalba, būdų kurti, nebijant suklysti, būti kitokiu, ar nesuprastu. Kartu įgyvendiname įvairius projektus, mokomės kurti atskirai ir grupėje, lankome ir rengiame parodas, organizuojame susitikimus, o vasarą kviečiame į menų stovyklas.

Visa tai tam, kad vaikams nereiktų laukti, kol jie užaugs, kad galėtų kurti čia ir dabar.

Dailė (1 kartą per savaitę) norintiems tik kurti.

Dailė plius (2 kartus per savaitę) norintiems mokytis ir kurti taip pat.

Dailės studijos vadovė Alė Janonytė – Mulienė – dailės edukologijos magistrė, dviejų vaikų mama, studijos „Menų vaikai“ įkūrėja, bei dėstytoja. Domisi dailės – kaip terapijos taikymu, dalyvauja atitinkamuose seminaruose, renginiuose, visuomeninėje veikloje, taip pat veda įvairias edukacijas.

Dailės mokytoja Greta Riaubaitė – interjero dizainerė, tatuiruočių salono įkūrėja, bei meistrė, dirba su specialiųjų poreikių vaikais, žinias ir įgūdžius nuolatos gilina įvairiuose seminaruose ir kursuose.