STOVYKLA 2021 „TARP ŽEMĖS IR DANGAUS“

STOVYKLA. Vos pagalvojus apie šį žodį – mintyse pasigirsta vaikų krykštavimai, vandens teškėjimas, miško ošimas, dainos. Sunku net patikėti, kad šiemet pati jų dar labiau laukiu, nei pernai. Matyt šiemet draugysčių, šėlsmo ir gyvybės mums visiems trūko dar labiau. Tad su dideliu tikėjimu širdyje, kad viskas bus gerai skelbiu oficialią registraciją, kuria rasite žemiau.

Šių metų tema: „Tarp žemės ir dangaus“. Ji byloja pagrindinę mintį, kurią man transliuoja bet koks menas: dailė, muzika, kinas. Mintį, kad menai mus visada kilsteli šiek tiek aukščiau virš žemės. O kiek aukštai šiemet pakilsim priklausys nuo visų mūsų dalyvių energijos stovykloje. Tad šiemet: lietaus lazdų gamyba, tapyba gamtoje, sapnų gaudyklių meistravimas, amuletų rišimas, smilkalų sukimas, kaip visada būgnai, kurie šiemet kurs kakavos ritualų garsus, ir dar daug įvairios magijos, burtų ir žinoma menų – viso to, kas gali kilstelti aukštai aukštai virš žemės. O kad skrydį įsivaizduoti būtų dar vaizdingiau – aplankysime Kyviškių aerodromą, keliausime į žygį miške, kur gaminsimės pietus, pasikviesime įdomų svečią, kuris pamokys mus šokių, o gal papasakos apie knygoje paslėptas įdomybes.

Tad kviečiame visus, kuriems smagu ne tik žaisti, keliauti, draugauti, bet ir kurti.

Stovykla yra dienos, tad laikas kada susitinkam yra nuo 9 iki 17 val.

Planuojamos 3 pamainos:

Birželio 14-18; (vietų nebėra)

Birželio 28-liepos 2; (vietų nebėra)

Liepos 12-16. (vietų nebėra)

Stovykla šurmuliuos mūsų namų/sodybos kieme Mickūnuose (5 km.už Naujosios Vilnios) šalia Vilnelės upės.

Stovykla „Tarp žemės ir dangaus-važiuojam“ (su paildomomis edukacinėmis išlaidomis)

Rugpjūčio 16-20 dienomis. Pilna kaina 150 eur. Ši stovykla dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis. (daugiavaikėms šeimoms ir šeimoms iš kitos socialiai jautrios aplinkos finansuojama 135 eur, kitiems – 60 eur.) (vietų nebėra)