Apie mus

Apie mus

Studija „Menų vaikai“ jau gyvuoja eilę metų. Esame išleidę ne mažą kiekį vaikų į tolimesnes menų kelio paieškas. Čia gimė jų meilė kūrybai, čia jie atsikratė baimės suklysti, būti neįvertintiems, čia jie nustojo sakyti žodžius: nemoku, man nesiseka, aš negaliu, o pradėjo tikėti savimi, čia jie atrado, kas jiems labiau įdomu, bei kaip jie gali įgyvendinti savo idėjas. Menai – tai būdas kalbėti, išreikšti savo emocijas. Tad šiose studijose mes ne tik mokomės tam tikros meninės kalbos, bet ir skiriam daug dėmesio saviraiškai, asmenybės augimui, bei vystymuisi.

Šiose pamokose visada bus daug variantų pasirinkti, mes nekopijuojame jau sukurtų darbų. Čia gimsta ypatingi, vieninteliai ir nepakartojami kūriniai – tokie unikalūs, kaip ir kiekvienas esame. Veikiausiai ne visi užaugs menininkais, bet kūrybiškais žmonėmis linkime tapti kiekvienam. Tad kviečiame apsilankyti mūsų studijoje: piešti, tapyti, lipdyti, groti būgnais, sudalyvauti vasaros
stovyklose, ar edukacijose.

Studija „Menų vaikai“ – tai vieta, kur vaikai kuria čia ir dabar su mūsų – profesionalių mokytojų
komanda:
Susipažinkime: Alė – dailės mokytoja, Aurimas – afrikietiškų būgnų mokytojas, mūsų vaikai Herkus ir Majus, bei kiti nuostabūs kartu dirbantys žmonės.

Nepramiegokit – atskleiskit savo vaikų kūrybiškumą, nes labiausiai jis skleidžiasi vaikystėje.

IMG_20200513_194312

Menų vaikai LRT televizijoje

Smagu, kad karts nuo karto savo idėjomis galime pasidalinti per LRT televiziją, štai keletas reportažų iš „Labas Rytas Lietuva“ laidų:

Sužinokite apie naujas pamokas pirmieji

Naujienlaiškis

Sign up to our newsletter for regular updates and more.